1989
1955

خانه خود را زیبا تر کنید

1983
1967

تا ازمایش ندی مشخص نمیشه 

خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قوربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان 
کس است کمک کند من حامله هستم دیوانه میشم یانه من سال پیش سقط داشتم زیاد می ترسم کمک نکد 

یه دور دیگه درست توضیح بده اول ۹ پریودت شده بعد ۵ ؟؟؟؟!!!!!ما نمیفهمیم که بخوایم چیزی هم بهت بگیم 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

یه ذره واضح تر بگو

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲 دوستان عزیز لطفا هنگام شستن دستتون به مدت ۲۰ثانیه ;شیر آب رو ببندید ....کرونا همه رو نمیکشه ولی بی آبی قطعا همه رومیکشه برای رهایی از یه بحران ;بحران بزرگتری درست نکنیم .ممنونم     .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم         
1976
کس است کمک کند من حامله هستم دیوانه میشم یانه من سال پیش سقط داشتم زیاد می ترسم کمک نکد 

تعداد پست یکی؟ 

چه جالب

تاحالا ندیده بودم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

خب الان حامله ای؟؟؟؟؟؟

دیوانه میشم یا نه یعنی چی دقیقا؟یعنی حامله باشی دیوونه میشی دوست نداری حامله باشی؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊