2726
منم حسم مث توعه☹😔تاچیزی رونداری نمیدونی چه حس وحالی داره..چقدگناه داریم☹☹

من داشتم و چند روزه از دستش دادم انقد دلم تنگ شده براش که حاضرم بمیرم برم پیشش ....انقد من وابسته کرد انقد دلم فریاد میخواد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسرت من خیلی چیزا که بچه بودم پول نداشتیم بخریم

مدادرنگی ۲۴رنگ جامدادی نازک درازا کفش چراغدار خیلی خیلی چیزای دیگه 

الان بهترین چیزارو دارم ولی بازم شکر 

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728

تکیه گاه از جنس مرد

خیلی خستم از روی پای خودم واستادن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
اینکه برگردم به ۱۸ سالگیم .رشته مورد علاقه ام انتخواب کنم .که الان دیگه دیرهد.همیشه وقتی یادش میافتم ...

من تربیت بدنی خوندم گلم.. بعدازیکم بزرگ شدن بچه ات بخون

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

حسرت اینکه ی بار لذت در آغوش کشیدن داداشم و داشته باشم .. 

یا اینک ی شب با خیال راحت اینک ب آرزوم میرسم چشمام و ببندم

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2706