1542
1541
الان نمیشه شروع کنی؟

نه دیگه داشتم خودمو قانهپع میکردم. دنبالش گرفته بودم برم کارت مربی گری بدنسازی بگیرم زد حامله شدم باز تا دو سه سال درگیرم 

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
منم حسم مث توعه☹😔تاچیزی رونداری نمیدونی چه حس وحالی داره..چقدگناه داریم☹☹

من داشتم و چند روزه از دستش دادم انقد دلم تنگ شده براش که حاضرم بمیرم برم پیشش ....انقد من وابسته کرد انقد دلم فریاد میخواد 

حسرت من خیلی چیزا که بچه بودم پول نداشتیم بخریم

مدادرنگی ۲۴رنگ جامدادی نازک درازا کفش چراغدار خیلی خیلی چیزای دیگه 

الان بهترین چیزارو دارم ولی بازم شکر 

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
8

تکیه گاه از جنس مرد

خیلی خستم از روی پای خودم واستادن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
اینکه برگردم به ۱۸ سالگیم .رشته مورد علاقه ام انتخواب کنم .که الان دیگه دیرهد.همیشه وقتی یادش میافتم ...

من تربیت بدنی خوندم گلم.. بعدازیکم بزرگ شدن بچه ات بخون

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
منم.......اوففففف .

خیلی بده

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...........19 اسفند منتظرم عشقم  .................من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1403
1578