2733
2734
عنوان

الان خونه مادرشوهر

270 بازدید | 27 پست

خانوما..من طبقه پایین مادرشوهرم اینام،بعدازظهرب شوهرمم گفت ک شام بیاین بالا عموش اینام میان اینجا حالاشوهرمم بعدازظهرکاره تاآخرشب سرکاره ینی من امشب اینجا تنهام ازعصراومدم پایین مادرشوهرم اصلا محل نمیزاره خاهرشوهرمم حرف میزدا ولی چنددقیقه رفتم اتاق اومدم دیدم بامادرشوهرم بهم بی محلی میکنن ومن کمک کردم ظرفاروشستم سالادشونو درست کردم یدونه دستت دردنکنه نگفت..خیلی دلم شکسته کاش شوهرم بودمیدید باورکنین واسه اینکه مهموناشون نگن چراعروست نیست ب من گفته بیام وگرنه اصلا نمیگفت ب نظرتون چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

تف کن تو سالاد برو بالا🤧🤣

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎

من جای شما بودم نزدیک شام میرفتم فقط تو اوردن سفره یا جمع کردنش یا شستن کمک میکردم 

مثل خودشون رفتار می‌کردم تا حرف نمیزدن منم حرف نمیزدم 

یکار دیگه هم میکردم 

با همسرم تلفنی جلوی اونا حرف میزدم اشاره میکردم که خونشون هستم حالشونو میپرسید میگفتم فکر کنم مامان امروز بی حوصله‌ست اخه اصلا نه حرف میزنه نه میخنده ...  خودش دوزاریش می‌افتاد...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706