2737
2734

من عقیده دارم جهنم و بهشت آدما تو این دنیاس و تاوان کاراشونا همین دنیا پس میدن اگه کار خوب کنی ب خودت برمیگرده و اگه بدی هم کنی همینطور.... کائنات همیشه ب ما جواب میدن و ی مورد دیگه ک خیلی بهش عقیده دارم اینکه هر هدفی داری حتما روی برگه بنویسش و هر روز جلو چشمت باشه ک برای رسیدن بهش تلاش کنی.. 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازکجا باید بفهمیم ک واسه سرگرمی

اونی که بعد چندماه از آشنایی، اولویت اش نیستی،نمیخواد بقیه بفهمن باهاش دوستی، اون که وقتی حرف از آینده رابطه میادطفره میره،اونی که انقدر که دلت میخواد دوست نداره و تو داری خواسته هات رو تو پروفایل و استوری و امثال اون گدایی میکنی، البته الان همه رک شدن راحت میگن از رابطه چی میخوان،منتها ادم بعد یه مدت وابسته میشه نمیخواد واقعیت رو قبول کنه

زندگی بدون عشق و دوست داشتن بدرد نمیخوره و اگه تو زندگی خیانت اومد اون زندگی فایده نداره ولی اگه بچه باشه باید ب خاطرت بچت کوتاه بیای یا حداقل وقتی کوچیکه جدا شی یا بزاری وقتی بزرگ شد اینجوری حداقل کمتر ب روحیه بچه آسیب وارد میشه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728

و آخریش اینکه وقتی خانواده خوب داشته باشی یعنی تو همه چیز داری😢😢

زندگی بدون عشق و دوست داشتن بدرد نمیخوره و اگه تو زندگی خیانت اومد اون زندگی فایده نداره ولی اگه بچه ...

چرا هروقت صحبت ازخیانت میشه ذهن هامیره طرف مرد؟؟؟؟؟

خدابامن است....
و آخریش اینکه وقتی خانواده خوب داشته باشی یعنی تو همه چیز داری😢😢

من نمیدونم چراوقتی عکس پروفایلت رو میبینم حس میکنم عکس یه زن معبدک بارداره خخخخ

خدابامن است....
چرا هروقت صحبت ازخیانت میشه ذهن هامیره طرف مرد؟؟؟؟؟

منظورم دو طرف بود چه زن چه مرد اگه خیانت اومد تو زندگی یعنی ی جای کار میلنگه.... وقتی نفردوم  میاد تو زندگیت دیگه نباید نفر اولو بخای چون اگه میخواستن سراغ نفردوم نمی رفتن 

2738
من نمیدونم چراوقتی عکس پروفایلت رو میبینم حس میکنم عکس یه زن معبدک بارداره خخخخ

این پلاکه طلاس گلم ی زن بارداره شوهرم چندماه پیش برا تولدم خرید خودمم باردارم

منظورم دو طرف بود چه زن چه مرد اگه خیانت اومد تو زندگی یعنی ی جای کار میلنگه.... وقتی نفردوم  م ...

میدونم عزیز منم کلی پرسیدم منطوری نداشتم 

خدابامن است....
میدونم عزیز منم کلی پرسیدم منطوری نداشتم 

میدونم فداتشم منم کلی گفتم چون خیانت زن و مرد نداره 

پس تقریبا حدسم درست بود

بله عزیزم 😂 

2706