1648
1605

عقیده دارم از روزی ک عقد کردی بی توقع باشی خودتو بیاری پایین اصلا شکر نمیشی بدتر خودتو کوچیک کردی و طرفت واست ارزش قاعل نمیشه چون خودت ب خودت ارزش ندادی!!!

خیلیییییی بهش عقیده دارم

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ب اینکه بعد آدما روی بدی دارن صبح ببینیشون تاشب بدبیاری میاری

حکیمی به دهی سفر کرد...زنی که مجذوب سخنان او شده بود، از حکیم خواست تا مهمان وی باشد...حکیم پذیرفت...کدخدای دهکده هراسان خود را به حکیم رسانید و گفت: این زن هرزه است! به خانه‌ او نروید...!حکیم گفت: یکی از دستانت را به من بده!کدخدا یکی از دستانش را در دستان حکیم گذاشت. آنگاه حکیم گفت: حالا کف بزن!کدخدا گفت: هیچ کس نمی تواند با یک دست کف بزند!حکیم پاسخ داد: هیچ زنی نمی تواند به تنهایی هرزه باشد! مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند! به جای نگرانی برای من، نگران خودت و دیگر مردان دهکده ات باش...!!!
1522

عقیده دارم شوهرم اومد برم براش چای دم کنم

یک ساعت بعد اینکه خاکمون میکنن😱 مردم سر ناهار ختم به فکر اینن که نوشابه شون زرد باشه یا سیاه.....😕  پس بخاطر حرف چنین مردم زندگی نکن!! واسه دل خودت زندگی کن👍
1620
1523

عقیده دارم اونی که واقعا بخوادت به هردری میزنه تو رو بدست بیاره، اونی که بهانه میاره و تز روشنفکری میاد عاشقت نیست فقط بخشی از سرگرمی اش شدی، تاوان فهمیدن این حرف ۴سال از بهترین روزای عمر و جوونی ام شد

1639