1619
1605
عنوان

شوهرم اصلا بهداشت رعایت نمیکنه

923 بازدید | 39 پست

شوهر من دو هفته یبارم نمیره حموم..همیشه موهاش چربه و شوره میده...اصلا مسواک نمیزنه... بو میده اذیت میشم. منم حس بوباییم خیلی قویه

تمیزی برام مهمه

به هر طریقی گفتم اثر نکرد حتی مستقیم...چیکار کنم؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
8

بگو بیا باهم بریم حموم😂😐

درجنگل من هوا سرد است آهو ها با کفتارها میچرخند روباه ها قصد فریبم را دارند دیگر گرگی وجود ندارد با وجود سختی ها وزخم هایه روی تنم..... من هنوز گرگ مانده ام با وجود آنکه آسمان را ابرهایه تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه ها با غرور زوزه میکشم... ای سرنوشت من بدان که طوفان سختی هایت آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد....... من تا آخر ایستاده ام☠️
1620

مثلا مسواک ک زد هی برو بوسش کن بگو چقدر عزیز شدی تمیز شدی😜دوست منم تو رابطه حالش بد میشه از بوی دهان شوهرش میگه تنم بود فاضلاب میگیره ! شوهرش دندوناش همه خرابه😒😐

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
مهندسه خیر سرش

گفتم اگه کارشون فعالیت بدنی زیاد داشته باشه دیگه خدا بهت رحم کنه 🤦‍♀️

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بگو از بوی تنت حالم بهم میخوره🤢چندش کثیف بدبو😷باهاش قهرکن پیشش نخواب

شاید بهش ب بخوره بره حمام🤔

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
1639