2733
2734
عنوان

من چرا اینطوریم

132 بازدید | 19 پست

یه حس بی حسی و پوچی نسبت به همه چیز دارم زیاد با هر چیزی خوشحال نمیشم و همیشه گریه میکنم ..مثلا بدون دلیل و با فکر کردن به تنهایی گریه میکنم و یهو پامیشم آهنگ میزارم می‌رقصم و میخندم بدون دلیل ...آیا طبیعیه ....اصلا نمی‌فهمم شادم یا ناراحت بعضی وقتا خوبم بعضی وقتا خیلی حالم خرابه بعضی وقتا خیلی حس برتری بهم دست میده و اعتماد به نفسم می‌ره بالا و فقط میخندم چند دقیقه بعدش باز حس پوچی بهم دست میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
برات اتفاق ناخوشایندی افتادع؟

ن ولی خیلییی خیلی تنهام و این موضوع خیلی اذیتم می‌کنه و اینکه واسه هیچکس مهم نیستم وهیچکسو ندارم پشتم باشه خیلیییی اذیتم می‌کنه 

یه سری مشکلات زندگی باعث میشن حالم خوب نباشه 

عزیزم ب نظرم اول سعی که ت خانواده با یکی صمیمی بشی یا دوست و..شاید حل بشه 

ببین ب نظرم قرص و.. همش عوارض 

تو خودت میتونی دهنتو کنترل کنی 

کتاب چگونه شخصیت سالم تر بیابیم حتما بخووون

منم دقیقا این تو وحتی خیلی بدتر از تو 

تازگیا خودزنی هم اضافه شده😦😲😭

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
عزیزم ب نظرم اول سعی که ت خانواده با یکی صمیمی بشی یا دوست و..شاید حل بشه  ببین ب نظرم قرص و.. ...

کنترل افکارم و ذهنم واقعا دستم نیس یهو خیلی خوشحالم ولی تفاوت نسبت به همه چیز و یهو افکارم تغییر می‌کنه و خیلی ناراحتم و می‌خوام زندگی زودتر تموم بشه 

2706