2737
2734
عنوان

حرف پسر خاله، بیایین ببینین این کارا ینی چی؟🤔😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 81 پست

به نظر خیلی کار خوبی کردین با بقیه رفتین بیرون . اجازه بدین اگه قرار اتفاقی بیفته کاملا رک و رسمی بیاد بگه . هر گز اجازه ندین با خودتون صحبت کنه در این زمینه . چون ممکنه خانوادش دیگه مایل نباشن به این وصلت . به شما بگه صبر کن تا من راضیشون کنم . اجازه بدین رسمی خاله اتون بیاد خواستگاری . 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من یکی از دوستام با پسرخالش سک س کرد پسرخالش بعدشم ولش کرد نیومد خواستگاریش.فقط حواست باشه آبروت جلو فامیل نره.ی وقت بخوای شوهر کنی دیگه نمیتونی سر بالا کنی.اگه هدفش ازدواجه بهش فکر کن.چون دوستی سالم الان وجود نداره

2728

نمیدونم😐بهش بگو چته😐

باید منتظر حرکت بعدی بمونی..تا بشه با قطعیت نظر داد😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

نه ب ازدواج فامیلی 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2738
عزیزم من یکی از دوستام با پسرخالش سک س کرد پسرخالش بعدشم ولش کرد نیومد خواستگاریش.فقط حواست باشه آبر ...

این جونورا اصلا ذات ندارن

زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم. 
چی می گفت وقتی حرف زدی باهاش فکر کنم دوستت داره

در مورد کار خودش بهم گفت، بعد گفت من پایان ناممو میدم تو بنویسی و اینا. بعدم موقع حرف زدن، زل میزد تو چشام😥، نکنه میخاسته پیشنهاد روابط بی شرمانه بده؟ 😭

قبلا داشت، بعد من یبار عقد کردم، طلاق گرفتم تو عقد،  ینی هنوزم داره؟

صددرصد هنوزم داره ولی خواست از طلاقت بگذره بعد بیاد خواستگاری حتما پا درمونی کرده گذاشتن تنهایی برید بیرون تا بهت بگه

[QUOTE=108899834]خب نباید مامانش به مامانم بگه؟[/ QUOTE]

حتما گفته ولی گذاشتن پسرخالت به تو بگه حالا تو دوسش داری چه جور پسریه پسر خاله منم منو می خواست من دوسش نداشتم مادرشم می گفت کیمیا زبون داره راضی نبود الان یه عروس گیرش اومده عفریته پدر پسرخالمو در اورده

2706