1600
1480
بستنی سالار  من که عاشقشم

وایییی😄😄😄منم میخوام😩

درجنگل من هوا سرد است آهو ها با کفتارها میچرخند روباه ها قصد فریبم را دارند دیگر گرگی وجود ندارد با وجود سختی ها وزخم هایه روی تنم..... من هنوز گرگ مانده ام با وجود آنکه آسمان را ابرهایه تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه ها با غرور زوزه میکشم... ای سرنوشت من بدان که طوفان سختی هایت آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد....... من تا آخر ایستاده ام☠️

من تاپیک و ترک میکنم و درافق هوس هام محووو میشم😢😢😭😭😭

درجنگل من هوا سرد است آهو ها با کفتارها میچرخند روباه ها قصد فریبم را دارند دیگر گرگی وجود ندارد با وجود سختی ها وزخم هایه روی تنم..... من هنوز گرگ مانده ام با وجود آنکه آسمان را ابرهایه تیره فرا گرفته من هنوز به خورشید خیره میشوم... با وجود اینکه همه چیز بر علیه من است ولی من هنوز بر فراز کوه ها با غرور زوزه میکشم... ای سرنوشت من بدان که طوفان سختی هایت آتش وجودم را خاموش نخواهد کرد....... من تا آخر ایستاده ام☠️

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

همین الان یهویی پیتزا.....

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!
1432