2733
2734
عنوان

خسته شدم کاش میمردم 😭

440 بازدید | 21 پست

حالم از شوهرم بهم میخوره همش اشکمو در میاره ارامش ندارم تو این خونه یا میره دادش میاره خونمون میشینن با هم سیگار میکش یا هی میره بیرون یک هفته مرخصی گرفتی من هرروز دارم از دست غره هاش گریه میکنم هرموقعه هم میرم خونه مامانم باهاش در میون میزارم مامانم بدتر اشکمو در میاره هی قش میده میگه تخصیر خودته هی میبخشیش رو میدی بهش من باردار به جای اینکه بهم ارامش بدن همش ازیتم میکنن از خونه مامانم فراریم دوستی نداره فقط با شوهرم راحتم اونم که تازگیا سگ شده اخه چرا ایجوری شده زندگیم😭

خدایا بابت هر لحظه هرثانیه ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بارداری حساس شدی بگو تو خونم سیگار نکشین برام خوب نیست 

همش دارم گریه میکنم خستم از همه چی الان ولم کرد رفت خونه مامانش

2728
همش دارم گریه میکنم خستم از همه چی الان ولم کرد رفت خونه مامانش

گریه نکن نی نیت نااروم در میادا بعدش مث من بدبختی تا 6 ماه کولیک داشت سرپا بودم خواب نداشتم بخاطر بچه نکن

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2738
گریه نکن نی نیت نااروم در میادا بعدش مث من بدبختی تا 6 ماه کولیک داشت سرپا بودم خواب نداشتم بخاطر بچ ...

نمیتونم دلم پره ارامش ندارم همش تنهام

نمیتونم دلم پره ارامش ندارم همش تنهام

بعدا پشیمون میشی منم خواهرم مرد افسرده بودم که باردار شدم بدتر شدم الان بچم نااروم نا راحت هست تا 6 ماه دل درد داشت خواب نداشتیم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
بعدا پشیمون میشی منم خواهرم مرد افسرده بودم که باردار شدم بدتر شدم الان بچم نااروم نا راحت هست تا 6 ...

هیچ کسی ندارم باهاش حرف بزنم اروم شم

2706