2737
2734
عنوان

کیا به صبر اعتقاد دارن؟؟

333 بازدید | 24 پست

به صبر اعتقاد دارین شما؟؟

مثلا اینکه وقتی نگران یه مشکلی هستین اون لحظه صبر بیاد....یعنی چی؟؟

به نظرتون حل میشه اون مشکل؟؟یا اون مشکل بوجود نمیاد؟

بستگی به مشکل داره بعضی وقتا چاره ای جز صبر نیست ولی بعضی وقتا صبرجایزنیست

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقم  ختم اربعین شرکت میکنی فقط۱۵۰۰۰صلوات مونده 

ان شا الله حاجتتو بگیری

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3358801/ختم-صلوات-اربعین?postId=108793557

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2731
یعنی چطوری

عزیزم من جاریم داشت درمورد نازایی ابجیش صحبت  میکرد بعد پسر سه ماهش عطسه زد بعد همون ماه ابجیش باردار شد سه سال بچه نداشت 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
2738
بستگی به مشکل داره بعضی وقتا چاره ای جز صبر نیست ولی بعضی وقتا صبرجایزنیست

منظورش عطسه هست 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
منظورش عطسه هست 

اها😅😅

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
نیست تجربه کردم خودم😔😔بخدا نیست😔💔

آره نیست واقعا بعضی وقتا درست درمیاد 

وااای یعنی نه اومد توی نازااییش درسته؟؟😍😍

بخدا راست میگم واسه من هم عطسه زد ولی هنوز ک نمیدونم ازمایش  هم ندادم ولی پریود شدم الان حس میکنم باردارم ولی شاید توهم باشه 

من اکثر اوقات دیدم درست در میاد😔💔

چرا ناراحتی مگه چیزی واست پیش اومده؟

2706