2737
2734

به نظر من فرق نداره شیر خشک و شیر مادر دیدم که میگم برعکس الان زندگیا پر تنش و عذاها همه مضر همون شیر خشک بهتره

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد زایمان عفونت ریه گرفتم. چند روز بیمارستان بستری بودم. به خاطر انتی بیوتیک های قوی ک میدادن بهم نمیزاشتن به بچه شیر بدم‌...

دردشو تصور کن ک پر میشد مجبور بودم تو بیمارستان بدوشم بریزم دور 😥

🍃
2738
خیلی اعصابم خورده بچم سینمو نمیگیره 

تلاشتو ادامه بده من سر بچه اولم گریه میکردم هم درد داشتم هم شیر نداشتم هم حتما مامانم هردفعه باید کمک میکرد تا بگیره ولی بازم تلاشمو ادامه دادم خیلی دوس داشتم این حس و تجربه کنم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
خیلی اعصابم خورده بچم سینمو نمیگیره 

خوب قربونت نمی گیره تصميم گرفته شیر خشک بخوره بچه خودش تصمیم می گیره من شیر نداشتم کلی زحمت کشیدم که شیشه بگیره نگرفت گرسنه موند ولی شیشه نگرفت رفتم زیر نظر دکتر تغذیه تا شیرم بیاد 

حالا اعصاب خوردی نداره عزیزم الان به ارامش احتیاج داری بچه که فقط شیر دادن نیست تماس پوست به پوست باهاش برقرار کن تا حس شیر دادن بگیری

خوب قربونت نمی گیره تصميم گرفته شیر خشک بخوره بچه خودش تصمیم می گیره من شیر نداشتم کلی زحمت کشیدم که ...

سردر گرفتم الان بیست روز ولی بازم جون ندارم از رخت خواب پاشم دست از زندگیم کشیدم خودمو باختم حتی حموم نمیتونم برم خنده از رو لبم رفته

روز های خوب تو راهن 😍😍
سردر گرفتم الان بیست روز ولی بازم جون ندارم از رخت خواب پاشم دست از زندگیم کشیدم خودمو باختم حتی حمو ...

ناراحتی نداره با شیرخشک زودترم وزن میگیره نگران نباش خودت جمع کن الان مامان شدی

ناراحتی نداره با شیرخشک زودترم وزن میگیره نگران نباش خودت جمع کن الان مامان شدی

خییییلی خودمو باختم  به نطر من مادری که شیر نده مادر نیس شوهرم میگه این بخور اونو بخور میگم من کهشیر نمیدم برا چی بخورم  دیونه شدم

روز های خوب تو راهن 😍😍
خییییلی خودمو باختم  به نطر من مادری که شیر نده مادر نیس شوهرم میگه این بخور اونو بخور میگم من ...

این چه حرفیه الان مادر من شیر نداده مادر نیست بچه اینقدر کار داره که شیر دادن اصلا حساب نیست یه حلسه مشاوره برو 

غذا بخور برای بنیه خودت تقویت بشی

2706