2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عین خیالتم نباشه برای خودت حال کن 

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

عزیزم من روانشاسی خیلی خیلی علاقه دارم وخیلی در این زمینه مطالعه میکنم یچیز باید در باره ی مرد ها بهت بگم  این که مردها بعضی وقا مثل پسر بچه میشن باید هواشونو داشت و بنظرم اصلا اشکال نداره چند روزی رو با دوستاش مجردی بگذرونه  

2728

ی باشگاه ثبتنام کن برو

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
من تهرانم اونا شیراز😭

بچه نداری؟ چه بیفکره. کی رو تهران داری؟ 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

بهش وابسته نباش اصلا

من تهرانم اونا شیراز😭

دوستاتو دعوت کن.برای خودت لحظه های خوب بساز یا غذاهای خوب سفارش بده عکس بیر براش بفرست😍😍😍😍

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
پول اره اما ت اینجا تنهام

بلیط شیراز بگیر برو پیش خانوادت. 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
پول اره اما ت اینجا تنهام

تنهایی خوش بگذرون اتفاقا تنهایی پتا نسیل زیادی برای خوش گذرونی کافه گردی اشپزی وووو داره ازش لذت ببر اون خوش بگذرونه شما غصه بخوری؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706