2726
عنوان

کود ارگانیک

90 بازدید | 4 پست

کود ارگانیک

کود ارگانیک کودی می باشد که از خود طبیعت بوجود آمده باشد

کود ارگانیک باعث آسیب به زمین زراعی نمی شود

این کود در هر نوعی باشد باعث قوت و دوام خاک می شود

کود ارگانیک برخلاف کود شیمیایی اثر آنی و زود گذر ندارد و سبب سفتی خاک نمی شود

به میکروارگانیزم ها و جانداران مفید خاک آسیب نمی رساند و باعث بستری مناسب برای ان ها می باشد

سلطان کود ارگانیک کود ورمیکمپوست می باشد 

ورمی کمپوست عناصر گیاه را براحتی تامین می کند و جاذب رطوبت می باشد 

این کود سبب مسمومیت خاک نمی شود و اثرات آن تا سالیان دراز قابل مشاهده کشاورز محترم می باشد

البته کود ارگانیک با کمپوست تفاوت دارد

ورمی کمپوست هم کود ارگانیک و هم کمپوست می باشد

حفظ محیط زیست و ارگانیک

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم 
سایت جوانه بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی داره که اطلاعات شما رو در مورد نگهداری گل و گیاهتان بالا میبره. در ضمن در قسمت فروشگاه محصولات خیلی خوبی برای تقویت خاک و گل و گیاه دارند مثلا قطره بامبو برای تقویت ومقاوم سازی بامبو، کود بونسای، کود سه بیست ، و کود هیومیک اسید که تاثیر خیلی خوبی در رشد گیاه داره خوبی این سایت این که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین ورایگان به طور مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان باغدار، آزمایشگاه و داروخانه کشاورزی نارنج اسپادانا برای بهبود احوالات باغ شما مشاوره تلفنی می دهد. شما می توانید در مورد بارددهی و برنامه کودی ویژه درختان خود از مهندسان کشاورزی این مجتمع مشاوره ی کاملا رایگان بگیرید. همچنین نارنج اسپادانا بسته ای از کودها و قارچ کش های کاملا ارگانیک و زیستی را دارد که در سازگاری کامل با محیط زیست است.

2728