2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه من برای هيچكدوم از بچه هام نخریدم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

من واسه پسرام نگرفتم.پسر بزرگم راحت از پوشک جدا شد و الان که ۴ و نیم سالشه تقریبا دوساله که یه شب هم جیش نکرده سرجاش یا تو شلوارش

کوچیکه هم ۳سالشه و اوایل یکم اذیت کرد چون ضعیف بود بدنش.ولی الان خیلی بهتره و شاید فقط ماهی یه بار جیش کنه اونم شب تو خواب

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

نه به درد نمیخوره.. الان هوا سرد شده باهات همکاری نمیکنه .. تو سرما تند تند سردیش میشه تا جیشش بگیره ممکن نتونه نگه داره خودشو خراب کنه.. تو گرما از پوشک بگیر که اگرم خرابکاری کرد رو فرش و.. بتونی آب بکشی خشک بشه

2738

به هیچ دردی نمیخوره نگیری ها

من پسرم یکی دوبار ازش استفاده کرد کلا ، انقد کثیف کاری داره که نگو دستشویی بزرگ کرده بود توش حالا من بیچاره باید اون صندلی رو میشستم بعد اون قضیه سریع جمش کردم انداختم بالا کمد

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
حرف نمیزنه ک بگه جیش وقتی خودشو کثیف میکنه بعدش اشاره میکنه

الان برا پوشک گرفتن بچه اصلا فصل خوبی نیس بزار خرداد ماه ، هم بچت بزرگتر شده و راحت همکاری میکنه هم اینکه هوا گرم میشه سردیش نمیکنه بچه

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

بدردمون نخورد

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706