2733
2734

این همه ادم میگن قرص نخورین تا حد مرگ میرسونتوپ مواد دارن فلانه

باز دنبال قرص لاغری هیتبن؟؟؟؟؟؟؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قرص ها عوارض دارن بهترین راه رژیم و باشگاهه،ک متاسفانه باید اراده ات قوی باشه و جا نزنی

غذام زياد نيست اصلا

باشگاه هم ميرم

در كنار باشگاه يه قرص ميخوام استفاده كنم كه بيشتر كمك كنه

2738

خب اول برو آزمایش بده،بعد برو دکتر تا طبق اون برات مکمل بنویسه از خیلی ها شنیدم مثلا کمبود فلان ویتامین باعث کند شدن روند لاغریشون میشه،سر از خود هیچ دارویی استفاده نکن

فَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ ....پس در برابر حکم و قضای پروردگارت شکیبا باش  

سلام من دمنوش خوردم جواب نگرفتم ولی  ...

من از شرکت بهین دارو قرص لاغری گرفت خدایی راضی بودم محصولاتشون همه اصل و اورجینال هستند قبلا از جای دیگه قرص لاغری گرفتم اصلا جواب دهی نداشت ولی از بهین دارو قرص گرفتم توی یک دوره 12 کیلو وزن کم کردم قرصهای لاغری معروف داره اگر خواستید بهین دارو را به فارسی سرچ کنید اینم ادرس سایتشون

https://www.behindaruuu.com  اینم شمارش 

09120304263

09197142162   به همجا هم ارسال داره  من ازشون قرص جی سی گرفتم محصولات شون خیلی متنوع هستش پیشنهاد میکنم برید داخل سایتشون ببینید