2737
2734
ما قرار بود بریم حرم الان میگه سرده ولش کن😶 شام یه کیک میپزم حس و حال غذا پختن ندارم همون بشه شام ...

اره دقیقا☹️

من هنوز شام نپختم نمیدونمم چی بپزم تاشوهرمم بیاد رستورانا میبندن،همینطور موندم بلاتکلیف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون جمعه ست

جمعه های لعنتی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
اصلا باید یه قانون میذاشتن پنجشنبه جمعه خونه نباشی

کاش یه قانون بوود که ۵شنبه  جمعه ها بمیری!

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
نگوووو کاش شوهرمن الان خونه بود😢 منم ازبی حوصلگی یه چای دم کردم بلکه حالم درست شد

خیلی دوسش دارما ولی الان نمیدونم چرا بدم اومده ازش میگم کاش اصلا ازدواج نمیکردم درسم و ادامه میدادم   از بابام پول گرفتم ی ماشین خریدم به اسم خودمم هست ولی به هزارتا بهونه همیشه ماشینم و میگیره امروز عصبانی شدم گفتم ماشینموذبهم بدهههه ماشین خودشو رفت فروخت داد داداشش خب واقعا به من چه  

من ۳ سال صبر کردم دیدم دیگه داره پرو میشه 

من سرماخوردم فقط كارم شده شيرگرم و چايي بخورم

شوهرمم ك تصادف كرده ماشينمون صافكاريه فقط توخونه ام اما شوهرم ميره بيرون

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
خیلی دوسش دارما ولی الان نمیدونم چرا بدم اومده ازش میگم کاش اصلا ازدواج نمیکردم درسم و ادامه میدادم ...

توزندگی لذتایی هس که درس پیشش هیچه،بخاطراینا کام‌خودتوتلخ نکن.بعدشم عزیزم بین زنوشوهر نباید منوتو باشه که هرچی دارین شریکین دیگه.ماشینشو چرافروخت داد داداشش؟

2706