2726
عنوان

دعا میکنین عفونت ادراریم خوب بشه

695 بازدید | 38 پست

شاید مسخره بیاد ....از اول بارداری تا الان عفونت شدید داشتم خوب نشده روانی شدم نگران بچه هاممم تا حالا توعمرم همچین عفونتی نداشتم همینکه ی دقیقه دیر میرم دستشویی ادرارم خونیه قرص لعنتیشو میخورم بالا میارم توروخدا دعا کنید دیوووونه شدم 

خدایاشکر🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دعا برای عفونت!!!! میخوای چله برداریم برات

😨😂😂😂😂😂😂خدانکشتت خب درد درده دیگه حتما نباید سرطان داشته باشه 😉

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

منم از اول تا اخر بارداری داشتم تو هر دوتا بارداریم.....بارداری دوم سه ماه اخر زدم به بی خیالی از بس قرص میخوردم....پنج ماه بعد از زایمان دوباره باردارشدم....فقط پنج ماه خوب بودم.....درکت میکنم خسته ککنده س

زغال اخته ؟نمیدونستم نه هیچ ..‌ماست پروبیوتیک برای هر عفونتی خوبه؟؟

من برا عفونت ادراری میخوردم

عفونتم بالا بود،قرصامم مرتب استفاده کردم تا خوبشدم،تازه عفونت واژن هم داشتم برا اونم قرص واژینال،واژنم خیلی بو میگرف الان دیگه بو نمیده

دور از جونش

ولی تا بحال نشنیدم برای عفونت التماس دعا داشته باشن  

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     

امیدوارم زود خوب بشی. داروت رو با اجازه ی دکتر همراه با قرص ضد تهوع میل کن

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

بعضیا درک شعود ندارن من این روزا حال حوصله خودمو ندارم بس تو استرسم این روزا بخاطر همه چی واقعااا انگار نمک میپاشن رو زخمم بجای ی حرف خوب

خدایاشکر🌹
2706