2726

چیکار کنم هر کاری نی کنم نمیشه راهکار بدین

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
لخت شو😒

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو شعبه مركزى بانك ملى،به ازاى هر صدهزار فالور صدتومن ميگيرين

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2728

فائزه بیا تاپیک آخر من پیج اینستاگرامت رو بگذار فالوورت زیاد بشه بچه ها فالو کنند

اینم پیج منه

rahil_javanmardy

کار هنری تو اینستا بگذاری فالوور میگیری و فعالیتت زیاد باشه یعنی پیجت رو تبلیغ کنی

من خودمم هنوز زیاد نیست فالوورام

پیچتو بده فالو کنم.

به یکی از دوستات بده شاتت کنه .

من خودم هفته پیش اینستامو نصب کردم امروز ۵۰ نفر شدن 😔😣 پیچ ام قفله همرو قبول نمیکنم .. 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
پیچتو بده فالو کنم. به یکی از دوستات بده شاتت کنه . من خودم هفته پیش اینستامو نصب کردم امروز ۵۰ نف ...

پیج منم فالو میکنید لطفا؟

باعث افتخاره منه نویسنده ی کوچیک رو حمایت کنید

پیجم اینه

rahil_javanmardy

پیچتو بده فالو کنم. به یکی از دوستات بده شاتت کنه . من خودم هفته پیش اینستامو نصب کردم امروز ۵۰ نف ...

دوستام نمیزارن

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
فائزه بیا تاپیک آخر من پیج اینستاگرامت رو بگذار فالوورت زیاد بشه بچه ها فالو کنند اینم پیج منه rah ...

اومدم

2706