2733
2739
عنوان

کیا رژیم کالری شماری میگیرن

531 بازدید | 27 پست

بیاین دورهم باشیم راجب غذاهای رژیمیتون بگین راجب اینکه چقد لاغر شدینو اینکه درروز چند کالری میخورین چند کالری  میسوزونین باورزش و ازچه برنامه ای استفاده میکنین و...

جاوید عشق مامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازچه برنامه ای استفاده میکنی به وزن دلخواهت رسیدی من 73بودم الان 69 میخام برسم به 63

کرفس امضامو بخون البته الان وزنم شده ۷۳

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
2738
من گیاهخوارم قبلش رژیم کالری شماری میگرفتم اما الان نه ولی چای سبز میخورم و ورزش میکنم....

گیاهخواری سخت نیست اذیت نمیشی انرژی کم نمیاری من خیلی دوست داشتم میتونستم گوشت نخورم ولی نمیتونم خیلی دوست دارم...برا لاغری خوبه گیاهخواری

جاوید عشق مامان

من هزاربار رژیم گرفتم ترک کردم. الان روشو عوض کردم تو 4ماه 10کیلو کم کردم. معمولا روز درمیون گاهی دوروز درمیون گاهی هرروز ولی فقط  یک وعده غذا بیشتر نمیخورم اونم فقط وقتی که واقعا گشنم بشه وسیر هم نمیخورم .  اما میوه زیاد میخورم. هرچی هم هوس کنم میخورم. نه به خودم فشار میارم که اذیت شم دوباره ترک کنم هم اصلا احساس نمیکنم رژِیمم.

مننننننننننن. ایوااااااااااااای من میخام لاغر شمممممم، شدم 72😶

ی نصیحتدوستانه😊 بجای رژیم گرفتن ، با افراد چاق تر از خودتون دوست بشید;-)              
امضات زده خدایا شکرت بابت همه چیز فقط همین.. کرفس سخت نی من  برنامه مانکن

چرا امضام پاک شده🤔نه من کرفس عادت کردم راحت و خوبه 

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
2706