2726
عنوان

امپول ریه جنین و حرکات جنین

361 بازدید | 21 پست

بچه ها من ۳روز پیش ۳تا آمپول بتامتازون زدم تو ۳۱هفته.اون لحظه که زدم بچه همش خودشو سفت کرد.الان ۳روزه خرکاتش خییییلی کمه.هر چی شیرینم میخورم در حد دو سه تا ضربه ضعیف.دکترم گفت طبیعیه تا دو روز.الانم که جمعست و فردا هم تعطیله.شما تجربه بتامتازون دارید و تکون بچه تغییر کرد؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم زدم عزیزم دو تا سه تایی زدم. حرکاتش چند روزی یه کم ضعیف میشه ولی بعدش خوب میشه. احتمال زایمان زودرس داشتم که زدم. آخرشم ۳۴ هفته بدنیا اومد

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
بچه خابیده عزیزم از عوارض بتامتازون احتمال زایمان زودرس داشتی که زدی؟

نه نداشتم.سونو همه چی نرمال بود.دکترم واسه همه باردارا از ۳۰ هفته به بعد مینویسه.اخه ۳ روزه خوابیده؟؟؟ضربه هاش جون ندارن.همش میگم عجب غلطی کردم زدم.توهم بند ناف پیچیدن دارم.میگم نکنه بند ناف پیچیده بچه جون نداره

عزیزم الان میدونی مشکل چیه؟؟یه دکتر باتجربه برو ایشالا خدا دفعه بعد بچتو واست نگه داره

والا دکترم فاطمه چراغیه تو تهران اسمشو سرچ کن تو گوگل نظرا کاربرا رو بخون. مادرمم پیشش عمل کرده

2706