2733
2734

دوروز پیش ترشحات تخم مرغی داشتم یعنی تخمک ازادشده??

چرا هنوز درددارم حس میکنم کیست شده 

توروخدادعاکنیدکیست نباشه خسته شدمم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سه دوره زدمـ باردار نشدم ولی بعد از پنج سال طبیعی باردار شدم اصلا ناامید نباش عزیزم سفره علی اصغر امسال محرم حاجتمو داد

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
منم سه دوره زدمـ باردار نشدم ولی بعد از پنج سال طبیعی باردار شدم اصلا ناامید نباش عزیزم سفره علی اصغ ...

میشه در مورد سفرتون توضیح بدین؟

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2738

عزیزم سفر حضرت رقیه و حضرت علی اصغر داشتن همسایه مون من پول دادم شیر گرفتن پخش کردن خیلی اونجا برام دعا خوندن خانومها خودمم اول ماه محرم روزه گرفتم اعتقاد داشتم ولی اعتقادم هزاربرابر شد بهشون 

ببین امضای منو هنوز پاک همـنکردم ان شاا... شما هم بزودی حاجت روا میشی صبور باش باور کن بهت میده

عزیزم سفر حضرت رقیه و حضرت علی اصغر داشتن همسایه مون من پول دادم شیر گرفتن پخش کردن خیلی اونجا برام ...

برا منم دعا کنین. خیلی داغونم. 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
ببین امضای منو هنوز پاک همـنکردم ان شاا... شما هم بزودی حاجت روا میشی صبور باش باور کن بهت میده

ان شاءالله. خستم. خیلی خسته

برا منم دعا کنین. خیلی داغونم. 

الهی فداتشم به روی چشم دعا میکنم قشنگم درکت میکنم از من داغون تر وجود نداشت انقدر تو همین نی نی سایت التماس دعا کردم فکر میکردم محاله ارزو به دل میمیرم ولی خدا خیلی مهربونه صبور باش فداتشم بخدا بهت میده من که افسردگی کامل گرفته بودم ولی معجزه اشو نشون داد

الهی فداتشم به روی چشم دعا میکنم قشنگم درکت میکنم از من داغون تر وجود نداشت انقدر تو همین نی نی سایت ...

خدا نکنه عزیزدلم. ان شاءالله معجزه میشه

2706