2737
2734

؟؟؟

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
چند بار آزمایشتا تکرار کردی؟؟

یکبار دادم آزمایش گلم.ریزش مو و تپش قلبم دارم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما بهتر از فولیک اسید استفاده کنید چون بیشتر در جذب آهن مشکل دارید 

درسته.ممنون

یکبار دادم آزمایش گلم.ریزش مو و تپش قلبم دارم

آزمایشتا تکرار کن . پیش داخلی هم نرو . حتما لازمه که آهن بخوری .من تحت نظر فوق تخصص غدد میخورم .قراره برم آزمایشم رو تکرار کنم .شرایطم مثه خودته .۱۵ و نیم زیاد نیست .من از ترسم رفتم کلینیک‌ پیش یه دکتر دیگه . اونم گفت حتما باید بخوری .چون فیریاین نباشه هموگلوبینی تولید نمیشه . 

آزمایشتا تکرار کن . پیش داخلی هم نرو . حتما لازمه که آهن بخوری .من تحت نظر فوق تخصص غدد میخورم .قرار ...

دوتا داخلی رفتم گفتن لازم نیس بخوری ولی وقتی میخورم ریزش موهام کمتر میشه حس میکنم نیاز،دارم بهش

عزیزم اونیکی دکتر که گفته بخور چه تخصصی داشت؟این متخصص داخلیا چشونه😡

2738
آزمایشتا تکرار کن . پیش داخلی هم نرو . حتما لازمه که آهن بخوری .من تحت نظر فوق تخصص غدد میخورم .قرار ...

سر از خود آهن نخوریا  . اینجام کسی نمیتونه کمک کنه .من فقط میتونم بگم تحرکت رو زیاد کن . و اینکه برای موهات ماسک بزن ریزشش کم شه

دوتا داخلی رفتم گفتن لازم نیس بخوری ولی وقتی میخورم ریزش موهام کمتر میشه حس میکنم نیاز،دارم بهش عزی ...

فوق تخصص غدد از آمریکاس. ببین ممکنه شرایط من با شرایط شما کاملا متفاوت باشه .یعنی هیچ راهی برا تامین آهن و فیریتین جلوی پات نذاشتن؟

فوق تخصص غدد از آمریکاس. ببین ممکنه شرایط من با شرایط شما کاملا متفاوت باشه .یعنی هیچ راهی برا تامین ...

گفتن اسید فولیک بخور

سر از خود آهن نخوریا  . اینجام کسی نمیتونه کمک کنه .من فقط میتونم بگم تحرکت رو زیاد کن . و اینک ...

باشه.میگم چطوره صبحا ارده شیره بخورم.سه شیره میگن خوبه .سه شیره و ارده بخورم.اصلا آهن نخورم

رافائل مقرب رو میشناسی .با اون مشورت کن . 

مرسی آره دیدم تاپیکاشا.مرسی

2706