2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی تحویل نگرفتنمون ک همش میگن تو بچه ای حرف نزن😁😁.

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2728

حسی ندارم

چون بچه اولم😁

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

هیچی😫

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2738

وااای عالیهههه 

مرکز توجهااتمم من 

بت خونه هستم 

همههه لوسم میکنن😍😍

داداشام میگن دست به سیاه سفید نزن 

یکی داداشام میگه انقد دوست دارم ک نمیخام ازدواج کنی 

ابجیم میگه ته تغاری خونه انقد عزیز هستی ک دلمون نمیاد شوهرت بدیم 

جانم حس پادشاهی 😁😉 من شکم دومم باردارم هنوز لوس و ناز دار و شیطونم. مامانم میگه بشین شیطونی نکن خواهر برادرامم هرجا باشن بیان دیدنم کلی خوراکی هله هلو دستشونه نه حالا ک باردارم قبلا هم همین بود خلاصه تخت پادشاهیم ب کسی نمیدم 😊😀

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂

هم حس خوبیه هم حس بدی.حس بدیه که کم شدن تک تک اعضا خانواده را از دور سفره میبینی غم پیرشدن پدر و مادرت را میبینی همه خستگی ها،بی حوصلگی ها مال ماست ولی خب خوبم هست چون سخت گیری ها کمتره،تجربه ها بیشتر شده، محبت و توجه هم ک دیگه بیشششش از حده

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706