2733
2734
عنوان

چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس

7319 بازدید | 93 پست

سلام بچه ها کیا چله زیارت عاشورا حق شناس گرفتن من یه حاجت خیلی مهم دارم در حد معجزس میخوام شروع کنم،خواستن ببینم کیا ازش حاجت گرفتن؟

ما شعله های سرکش اندوه  بودیم آدم به آدم میرسد ما   کوه  بودیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا حاجت گرفتن .‌ میگن اگه حاجتت و نده هم ی چیزی میده بهت ک راضیت میکنه ‌‌ ولی سخت .. مخصوصا مراقبش

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2728

وااای من فقط بگم اگ چله رو بگیری حتی اگ بخواهی خدا کوه رو برات جابجا بکنه میکنه

بخدای محمد بقران قسم من خودم همیشه ک حاجت گرفتم اونم محال ک بماند

ب دوستمم ک حامله نمیشد گفتم این چله رو بخون اگ نگرفتی تف بنداز تو صورت من

باورت نمیشه چله رو با اکراه گرف ولی الان حامله هست

و من خیلییییییی خوشحالم ک باعث شدم ی نفرو با امام حسین دراین حد اشتی بدم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
وااای من فقط بگم اگ چله رو بگیری حتی اگ بخواهی خدا کوه رو برات جابجا بکنه میکنه بخدای محمد بقران قس ...

عزیزم من تو چهله اول اولین دعام مستجاب نشد بقیه تقریبا شد. درسته یه دعام به طرز عجیبی مستجاب شد و دقیقا عین حرفم شد ولی خب من مهم ترینش اولی بود برام خیلی ناامید شدم. چهله دومم نصفه رها کردم😢

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2738
بوگو

نمیتونم بگم. یبار میخواستم لینکش به به خانمی بدم نی نی یار اومد بهم اخطار داد و گفتن راضی نیستن 

ولی بگردین تو گوگل سرچ کنین پیداش میکنین اونجا همه صلواتی نایب میشن و خیلی هام از همین نایبی حاجت میگیرن

لطفا لایک نکنین مرسی💝
وااای من فقط بگم اگ چله رو بگیری حتی اگ بخواهی خدا کوه رو برات جابجا بکنه میکنه بخدای محمد بقران قس ...

سلام من چله زیارت عاشورا معمولی خوندم بعد دو بار یه خواب دیدم تو طول چله بنظرتون نشونس؟

عزیزم من تو چهله اول اولین دعام مستجاب نشد بقیه تقریبا شد. درسته یه دعام به طرز عجیبی مستجاب شد و دق ...

ببین عزیزم  وقتی ک قرار باشه حاجت روا شی خود چله ب دلت میندازه تا اخر بخونیش

ولی اونی ک میگی حاجت نگرفتی محاللللللله حتما درست نخوندیش یا عیبت کردی یا نمازت نخوندی

محاله

من خودم دقیقا تا ردز ۳۸ خوندم ی دفعه ول شد برای جنسیت پسر خونده زودم ک متوجه شدم بچم جنسیتش دختر میشه ک شد

سلام من چله زیارت عاشورا معمولی خوندم بعد دو بار یه خواب دیدم تو طول چله بنظرتون نشونس؟

عزیزم من چله حق شناس رو خوندم و ت خاب همون چیزی رو دیدم ک بعدش برام اتفاق افتاد

تورو نمیدونم عزیزم جله معمولی خوندی نمیدونم

2706