2737
2734
بله ولی بعضی وقتا خودتم نمیدونی چرا عصبی و‌پرخاشگری کردی یهویی یه حرفی میزنی که بعد پشیمون میشی که آ ...

کاش بشه عصبانیتو کنترل کرد کاش بشه اون لحظه بجا پرخاش گری سعی کن ازاونجادوربشی بری تواتاقی یاحتی بری بیرون تااروم.بشی حق داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش بشه عصبانیتو کنترل کرد کاش بشه اون لحظه بجا پرخاش گری سعی کن ازاونجادوربشی بری تواتاقی یاحتی بری ...

مقصر من بودم میدونم اگه خوب بشم خوش اخلاق بشم راه چاره ای میشه یا اون دیگه دوستم نداره؟!

❤دل نیست هر آن دل که دلآرام ندارد❤

تو شهرمونم ازش نفرت دارم میرم حرم امام رضا یاد خاطراتش میفتم علتش چیه کسی میدونه؟!؟!!!!!!!!

من فقط تو حرم امام رضا دلتنگش میشم

2728

اگر دوست دارید رابطه خوبی داشته باشید باید پیش مشاور برید ولی ن در حضور یکدیگر و به طور خصوصی از مشاور کمک بگیرید و از مشاور بخواید ک خواسته ها و نگرانی هاتونو از زبان شما به اطلاع همسرتون برسانند

مقصر من بودم میدونم اگه خوب بشم خوش اخلاق بشم راه چاره ای میشه یا اون دیگه دوستم نداره؟!

اگه مقصری خودتو درست کن ب زندگیت ی شانس بده ازش بخواه ی فرصت بده همه چیزیو جبران کن اگه هنوزم دوستش داری

ولی شوهرخالتون حس نکرده خانومش خیانت کرده که...گره کور زندگی من باز نمیشه هیچوقت عاقبت ما جدایی چون ...

نه از این لحاظ که خیلی به خاله ام اعتماد داره

شوهر خاله ام تو جنگ بوده بنده خدا اعصاب درستی نداره خاله امم به شدت زبون دراز و کینه ای 

ولی وقتی با هم خوب هستن زندگیشون گل و بلبله وقتی قهر کنن بیست روز مثلا قهر میکنن

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2738
 هی مثل شما که خوبه من از شما بدترم...قهر که خوبه من دادخواست طلاق دادم و مهریه اجرا گذاشتم

منم دیگ اخرشه واسه طلاق

بی وجدان اصلا حرکتی نمیزنه

هر کاری ک بگی کرده باید منتظر بودم ابراز پشیمونی کنه ولی بدتر سعی میکرد خرابش کنه

منم دیگ اخرشه واسه طلاق بی وجدان اصلا حرکتی نمیزنه هر کاری ک بگی کرده باید منتظر بودم ابراز پشیمون ...

جدی میگین تو چه مرحله ای هستین؟

2706