2733
2734

سلام دوستان،من یک ماه و دو روزه که زایمان کردم،دوروز پیش یعنی دقیقا یه ماه بعد زایمانم پریود شدم 

به هیییچ وجه بچه نمیخوام

میخوام قرص بخورم

چه قرصی میخوردین و از کی شروع کردین؟؟؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

قرص شیردهی فقط تا زمانی که بچتون غذای کمکی نخوره و فقط شیر شما رو بخوره(شیرخشک اصلا نخوره) جواب میده و در واقع باید یه شیردهی عالی داشته باشین تا باردار نشین.

من به خاطر ریسکش از اول اصلا قرص شیردهی نخوردم.

سه نوع قرص رو امتحان کردم.

بین خارجی ها یاز و یاسمین. که حدود 50 تا 60 تومن هستن و اصلا روی میزان شیرم تاثیر نداشتن و شیرم رو کم نکردن.

بین ایرانی ها هم مارولین. اون هم دقیقا مثل یاز و یاسمین بود و تاثیر منفی روی شیرم نداشت.

من چون دیگه بچه نمیخوام ترجیح میدم جلوگیری مطمئنی داشته باشم تا اینکه بعدا نخوام به کشتن یه موجود زنده فکر کنم

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص شیردهی خوبه اگه مرتب شیرمیدی وبچت فقط شیرخودتومیخوره غذایاشیرخشک نمیخوره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731