1608
1609

موی کوتاه هرچند بهتون نیاد خوبه یا بلند سوخته و آسیب دیده و تهش کم کم کوتاه کنید؟

میشه  یه صلوات برای خونه خریدنمون بفرستید

اولی 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

همیشه موی سالم زیاتره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613
1615

اگر با كراتين بهار گلي زودتر اشنا شده بودم مطمئنن موهاي سوختم رو ميبردم پيشش درمان ميكردم😢

موهام ٤انگشت بالاتر از زانوم بود پرپشت و ضخيم ارايشگر خاك برسر سوزوند

رفتم كوتاه كردم تا شونه هام😭😫

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍

کوتاه و سالم 

...🌸 مـن کـــــوردم 🌸...                            ... ☀ وڵاتێ مه کوردســــتانه ☀...                   مـــن آفرت کــــوردم                                 ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim ez na türk eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane😏✌                             ser hildan jîyane😏✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
1563
اگر با كراتين بهار گلي زودتر اشنا شده بودم مطمئنن موهاي سوختم رو ميبردم پيشش درمان ميكردم😢 موهام ٤ ...

کراتین بهار گلی چی هست

میشه  یه صلوات برای خونه خریدنمون بفرستید

موی اسیب دیده اخه اصن زیبایی نداره

من موهام تا کمرم بلند بود ولی اسیب دیده بود

تصمیم گرفتم کاملا کوتاه کنم یکم سالم شه

بعد رفتم ارایشگاه خود ارایشگره سکته زد گفت موهات چقد اسیب دیده، لابدم می خوای دو سانت کوتاه کنی فقط

گفتم نه قشنگ می خوام کوتاه کوتاه کنم ذوق کرد😆

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)

من موهام خیلی بلند بود از بس دکلره کرده بودم داغون شده بود رفتم ی رنگ مشکی‌روش زدم و کوتاه کوتاه کردم اصلا پشیمون نیستم

لایککککک نکنیددددددد  ریپ کنین دوست دارم 😆😆😆 دیوونه هم خودتونین😎😎
کراتین بهار گلی چی هست

ي پيج تو اينستا دختره كراتين كاره و كارش واقعا معجزست درسته قيمتاش بالاست ولي موي جزغاله رو سالم و سرحال ميكنه  با علم و موادای خفنی ک داره

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍
1614