2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله دوست من

دکتر گفت از بین میره

و از بین رفته بود

دنیا اومد سالم بود و خوشگل

بزرگتر شد و گردن نگرفت.هیچ کاری نکرد

اخرش معلوم شد مشکل مغزی داره بخاطر همون کیستی که بوده.الان ۵ سالشه و تازه تازه داره میشینه

نمیخام بترسونمت.اما دکترای بهتری  برو.متخصص.مغز و اعصاب.هر کا ی میتونی  بکن تا مطمین شی مشکلی نیست

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
2738

آره عزیزم. پسر خودم همین مشکلو داشت که خداروشکر توی سونوی بعد ازبین رفت

چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی/چیکه چیکه چند تا ناودونو شمردی/چشم من تو پا به ماهه چند تا بغضی/دیگه داده هرچی ابره درآوردی/میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدارو تا گریه کشوندی/آخه میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدا رو تا گریه کشوندی/آخه چشم من دنیا به دیدن نمی ارزه/قصه هاش که به شنیدن نمی ارزه/اما گاهی واسه تو وقتی غریبی/قلب آسمونا از غصه میلرزه/  چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!تو میگی خیابونا شکنجه گاهن/آینه های دل شکسته رو سیاهن/کاشکی باورت بشه ابرکِ خیسم/هنوزم چند تا ستاره بی گناهن/هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!
یاخدااااا  این سونو ک من میرم خیلی خوبه

نواب سونو رو ببر پیش متخصص.ببر هر جایی که میتونی

درسته از هر هزار بچه ممکنه یکیش مثل بچه دوست من باشه..اما من هر روز  اب  شدن خودش و شوهرش رو به چشم میبینم

هر کاری میتونی  بکن تا مطمین شی

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم
2706