2726
عنوان

تروخدا کمکمممم کنیدددددو

200 بازدید | 20 پست

سینم نوکش ۵۵روزه زخم شده از صبح تیر میکشه الان دیدم عفونت کرده چیکار کنم بچه شیر بدم یانه تروخدا راحل بگین سینم داره میترکهه چند بارممم دوشیدم از صبح حمومم رفتم زیر اب گرم ماساژ دادم خوب نشد خیلی درد دارههه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتم خوب نشدم بدتر شدم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2728

پماد ویتامین آد بزن روش سه ساعت بمونه بعد با صابون بچه بشور

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

دکترزنان برو و مساله روجدی بگیر اینجاکسی نمیتونه مساله به این مهمی رو کارشناسی کنه انشالله که چیزی نیس و سلامتیت شوخی بردارنیس دوست عزیزم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

وقتی عفونت داره چطور بچه شیر میدی 55 روز صب کردی انتظار معجزه ک نداری پاشو برو دکتر خب

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
دکترزنان برو و مساله روجدی بگیر اینجاکسی نمیتونه مساله به این مهمی رو کارشناسی کنه انشالله که چیزی ن ...

تعطیلیه

عزیزم من عفونتشو نمیدونم ولی منم سینم زخم شده بود حتی خون میومد پماد شقاق سینه میزدم همش

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
عزیزم چطورمیگی عفونته؟مایعه یا نوک سینه ات سفید شده؟

نوکش ترشح زرد داره درد شدیددد

2706