2737
2739
عنوان

بچه ها کاپشن از پالتو ارزونتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 45 پست
چرا نمیشه  

اون خزش رو زیر چادر تصور کن چی میسازه ازت😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکی همینو شوهری پارسال برای شب یلدا کادو برام خرید ولی نشد بپوشمش امسال برنامه ها دارم واسش ففط کلا ...

دربیار کلاهشو

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁

من یه همین مدلی چند روز پیش خریدم360تومن مال من خود کاپشن مشکی هست و خزش کرم

قدش تقریبا تا 15 سانتیمتر بالای زانو هست

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
اون زیپ داره بازش کن

خب دیگه فایده ای نداره من با خزش دوسش دارم😍

خودم یه پالتو داشتم خز داشت انقققدر بهم میومد که نگو ولی زیر چادر بد میشد و مجبور بودم خزش رو بردارم که دیگه یه پالتوی معمولی بود و زیاد برام جالب نبود

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خب دیگه فایده ای نداره من با خزش دوسش دارم😍 خودم یه پالتو داشتم خز داشت انقققدر بهم میومد که نگو و ...

اها

ولی خوشگلن😍

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁
2706