2737
2734

چون با ورزش لاغر کردم میترسم بازم صورتم تپل نشه انقدم تپل نبود اما الان استخونی

ببینم صورتتو؟

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به من میگن صورت تپلی داری 

ولی هرکس اگه قبل منو میدید به این صورت تپل نمیگفت قبلا صورتمم خیلی تپل تر بود بدنم لاغرتر 

الان دارم ورزش اینا میکنم مثل قبلمو بشم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
دوباره 18 کیلو رو اضافه کردی صورتت تپل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ن تقریبا ۶ کیلو اضافه کردم ولی انگار ن انگار

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738
منم شیش کیلو اضافه کردم یه مثقال برگشتخه خخ حتما باید وزن قبلمون شیم منکه رسما میمون شدم 

وااای نگو میمون

بخودت انرژی مثبت بده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
منم نوزده کیلو کم کردم 

من یجوری بودم ک این استخونای بدنم زده بود بیرون😁همه دعوام کردن ک دیگه خوردم یکم تپل شم

از قیافه افتاده بودم اصلا

عکسمو میترسم بذارم تلگرام فعلا نزدم دستم خالی نشده قبلو بعدو میفرستم برات تو تل ببینی واقعا اینجور ش ...

عه راستی قرار بود بیای تلگرام

نخیر خوشگلی تو اینجوری نگو😙

وااای نگو میمون بخودت انرژی مثبت بده

بخصوص فرم صورت من کشیدس همه یک نفرم نبوده که منو ببینن بهم نگه وااااااای چرا اینقدر بد شدی اخه اینهمه فرق چرا اخه ادم اینقد عوض شه دختر خالم ده سالشه منو دیده بود عید رفته بودن تو ماشین دلش گرفته بود به خالم گفته بود مامان چرا رها اینجور شده 

2706