2703
2553
عنوان

دوستان باردار

108 بازدید | 9 پست

دوستان عزیزم شما هم تو رفتارهای شوهرتون حساس شدین احساس میکنم سرد شده ازم و ببخشین رابطه چند بار شده تو هفته 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

سرد كه نه گرمتر هم شده اصلا رابطه هم از اولش نداشتيم

مگه زندگي مشترك و دوست داشتن فقط به رابطه است

حتي اجازه نميده من بلند بشم يه قاشق بردارم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
سرد كه نه گرمتر هم شده اصلا رابطه هم از اولش نداشتيم مگه زندگي مشترك و دوست داشتن فقط به رابطه است ...

من خیلی حساس شدم هر روز گریه میکنم و خفگی شدید دارم شوهرم رو هم خیلی دعوا میکنم دست خودم نیست

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما از اول بارداریام اصلا رابطه نداریم ولی خیلی خیلی گرمتر میشیم عینه دوتا همدم ، سعی کنید رابطه جزئی از رابطتون باشه نه همش

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2720

خودت حس میکنی عزیزم بچه مسئولیت میاره خب براش  حساس نشو ببخشید ولی من ۳ ماهه رابطه ندارم اصن ربطی نداره ب عشق و علاقه دکتر برام ممنوع کرده مگه ب این چیزاس؟!!!

نفسم هایلین💜
ما از اول بارداریام اصلا رابطه نداریم ولی خیلی خیلی گرمتر میشیم عینه دوتا همدم ، سعی کنید رابطه جزئی ...

مرسی گلم

خودت حس میکنی عزیزم بچه مسئولیت میاره خب براش  حساس نشو ببخشید ولی من ۳ ماهه رابطه ندارم اصن رب ...

فدات گلم میسی

2714

کلا زنا تو بارداری حساس میشن احساساتی تر میشن مال هرموناس سعی کن بری یوگا و استخر بارداری و کلا ورزش خیلی خوبه روحیت عوض میکنع اگه منع پزشکی نداشتی. در کل خونه زیاد نمون سرگرم خودتو

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
کلا زنا تو بارداری حساس میشن احساساتی تر میشن مال هرموناس سعی کن بری یوگا و استخر بارداری و کلا ورزش ...

باشه گلم حتما