2726
عنوان

ب نظرتون اشتباه کردم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش یه جای کار میلنگه، شاید اون خونه قدیمیه و صد تا مشکل داره که انقدر رهنش پایینه

نه اخه چندمورد دیدم....جاریمم اونجا هست خونشون میگه پیدت میشده.....ولی من اینجا حوصلم.سر نمیشه چون تا خونه مامانم 5دقیقه راهه

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
مهم راحتی تونه دیگه.چه فرقی میکنه کجا.

اخه دوستای دانشگاهبپیم ب این منطقه ما به یه چشم دیگه نیگا میکنن 

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
2728

شاید قسمته اینجا بمونید ، سال دیگه بخریدش...دیگه اسباب کشی هم نکنید😊

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
شاید قسمته اینجا بمونید ، سال دیگه بخریدش...دیگه اسباب کشی هم نکنید😊

مرسی عزیزم از انرژی مثبتت

نه اخه چندمورد دیدم....جاریمم اونجا هست خونشون میگه پیدت میشده.....ولی من اینجا حوصلم.سر نمیشه چون ت ...

آدم تو هر محله زندگی کنه دیگه به اونجا عادت می کنه و بعد ها  برای خرید خونه هم پولش رو به اندازه خونه های اون محله پس انداز و جمع می کنه . حالا که دیگه نرفتی بالاشهر  اینجا هم هستی لذتشو ببر

وکیل هستم .  هر سوالی دارید بپرسید در حد توان علمیم پاسخگو هستم . یا در گروه تلگ  رام بپرسید .@vakil_s
آدم تو هر محله زندگی کنه دیگه به اونجا عادت می کنه و بعد ها  برای خرید خونه هم پولش رو به انداز ...

اره راست میگی واقعاااا امیدوارم این اخرین خونمون باشه برای اسباب کشی خسته شدم خووووو