1464
1411

نه بابا

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

نه باو

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1432

من خودم شیرخشکی هستم دانشجوی دکترا با رتبه خوب هستم دانشگاه هم تدریس میکنم، یه ماه بعد زایمانم بابام فوت کرد شیرم خشک شد الان پسرم ۶ ماهشه شیرخشکیه

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
اینو مامانایی در آوردن که بچه اشون شیر خشک نخورده دو سال آویزونشون بوده از سر کلافگی ساختن🤣🤭

😐

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1474
اینو مامانایی در آوردن که بچه اشون شیر خشک نخورده دو سال آویزونشون بوده از سر کلافگی ساختن🤣🤭

😒 عزیزم این چه حرفیه از شما بعیده

تحقیقات نشون داده شیر مادر باعث افزایش هوش بچه میشه

من خودم شیرخشکی هستم دانشجوی دکترا با رتبه خوب هستم دانشگاه هم تدریس میکنم، یه ماه بعد زایمانم بابام ...

شیر خشک دادان سخته زحمت داره 

🌻🌻خدایا شکرت🌻🌻خودت هوایه نی نی تو دلم رو داشته باش🌹🌹
1331