1464
1411
عنوان

دلسوزا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 72 پست

اگه ندونه و باعث آلوده شدن چند نفر دیگه بشه چی...

آخرش که چی....تا ابد که نمیشه مخفی کرد ازش...

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
درمان نداره که😔

چرا!

تو مراحل اولیه درمان داره

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

كي گفته من دانشجوام و مييدونم كه قابل كنترل  حتي اكثرا به مرگ طبيعي ميميرن نَه در اثر ايدز&nbs ...

جدی ؟داروهاش گرونه؟؟ از چه مرحله ای اثر داره داروها؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد                                      
1475
چرا! تو مراحل اولیه درمان داره

مراحل اولیه یعنی چی؟ گلم میشه یکم بگید لطفا

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد                                      
نگفتیم بهش ... عزیزم حاشیه نرو... اصل رو بچسب 

متأهله؟؟؟اگ متأهله بهش بگو ک شریک زندگیش نگیره..اگ ن هم ک با مقدمه بگو ..مثلا اول بگو این بیماری ها ک ترس نداره با مراقبت اصلا خطری نداره اینجوری مثلا

باس بهش بگی تا ب کسی سرایت نده و با دارو خوردن باعث جلوگیری از پیشرفتش بشه

روحیه حساسی داره😢 و ترس خیلی داره

8
داروهاش رایگانه

جدا عزیزم؟ این داروها تا چقدر اثر دارند میشه یکم اطلاعات بدی بهم لطفا

@selene    

@deniiz74    

چند ماه پيش اَز طريق ژن درماني موفق به درمان ايدز شدن 

تو ایرانم هست؟؟

1476

عزیزم   تو رو خدا  میشه  بگی  از چ  طریقی    منتقل شده   بهشون  ؟ منم  میترسم  همش  احساس  میکنم  سرنگ های  استریل  هم  الوده  هستن 😟

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 

عزیزم بهش بگو .هم میتونه جلوی پیشرفتشو بگیره .چون این افراد نیاز به مراقبتای خاصی دارن حتی یه سرماخوردگی ویروسی براشون خطرناکه هم باید جلوی انتقالش به اطرافیانش گرفته بشه و موارد بهداشتی رو رعایت کنه

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی ،عشق محمد بس است و آل محمد.....اللهم صل علی محمد و آل محمد    💖      ای شهیدان به خون غلتان خوزستان درود                      لاله های سرخ پرپر گشته ی ایران درود🌹   معاویه گوسفندان مردم را میدزدید ،فحشش را به علی(ع)میدادند ،همان ها که اشعری را برگزیدند ....
عزیزم   تو رو خدا  میشه  بگی  از چ  طریقی    منتقل شده   بهش ...

عزیزم هر چندماه برید آزمایش بدید با کیت ها 

یا آزمایش خون میگن بهتر نشون میده

بايد بهش بگيد اگه ب كس ديگه اي انتقال بده با ندونستنش چي؟؟؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1457