2726
عنوان

مادر شوهرم میگه باید کادو بدین !!

525 بازدید | 42 پست

بچه ها پسر برادر شوهرم رو ماه پیش ختنه کردن ، ما از مادر شوهرم شنیدیم بعد نه جشن گرفتن نه هیچی ، حالا امروز که خونشون بودیم مادر شوهرم به شوهرم گفته همه نفری ۲۰۰ دادن فقط شما ندادین !!! 

من اصلا همچین رسمی رو نمیدونستم ، مگه قدیما ختنه سورون نمیگرفتن بعد کادو میبردیم ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فامیل درجه یکین باید بدین

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بله کادو بدین 

ولی 200 خداییش زیاده 

50 تومن خوبه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706