2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین دیگه خسته شدم میخوام زار زار گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 146 پست
خب عزیزم. موقعی ک دلت نمیخاد غذا بخوری فقط به مهمونیا و جاهایی ک همه میگن لاغری و اعصابت خورد میکنن ...

اره بخدا خیلی حرف خوبی اگه یکم عرضه داشته باشم خدایا من چقدر بی عرضم میخوام خودمو بکشم هروق حرفای بقیه یادم میاد

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم اینا همشون قبل زایمان عین چوب خشک بودن بعد زایمان اندامشون خیلی رو فرم شده نه چاقن نه لاغر

خب تو هم زایمان کنی بهتر میشی 

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
کم کاری تیروئید داشتی؟؟؟

بله 

بعد از بارداری از 77 رسدم به 111 کیلو 

همه میگفتن باده زایمان کنی درست میشه 

شیرم دادم درست نشد 

رفتم دکتر 

الان 82 کیلو ام 

شوهرم میگه بیای رو 69 

پول میدم جراحی زیبایی 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2731
خب منم تنهام ولی این فک لامصبم همیشه باید درحال جویدن باشه انگار ...من برخلاف توام دقیقا..‌‌شدیدا ری ...

اره والا این همه ادم تو خونه تنهان کدومشوندمثل منن؟؟

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐
نمیخوری بعد انتظار داری چاق بشی؟

اخه چیکار کنم میخوام چاق بشم ولی نمیتونم بخورم اخه کاش تا یه ماه آینده چاق بشم یا خدا منو بکشه

اره بخدا خیلی حرف خوبی اگه یکم عرضه داشته باشم خدایا من چقدر بی عرضم میخوام خودمو بکشم هروق حرفای بق ...

از همین الان تصمیم بگیر اراده کن. 

چرا نباید به اندام دلخواه برسی؟؟؟؟ 

حقته 

بعدم خوردن چیزای خوشمزه لذتبخشه

و لذت‌بخش تر اینکه اعتماد بنفس پیش همسرت میره بالا و این به بهتر شدن روابطتتون خیلی کمک میکنه

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
بدیننننن😭😭😭😭😭

زن عموم اول ازدواجش لاغر بود انقدر غصه میخورد 

انقدر گریه میکرد 

میگفت همه جاریام چاقن بلیز دامن میپوشن با جوراب 

خوشگل میشن من زشتم بهم بلیز دامن نمیاد 

چند سال گذشت چاااااق شده 

الان میگه خدایا من لاغر میشدم 

دخترم مانتو جلو باز میپوشه 

ساپورت و تونیک میپوشه من نمی تونم 

خخخخخخخخ

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
خرما باگردو بستنی شیرموز ابهویج موز شیرینی خامه ای کیک تولد  چایی نبات اش رشته سوپ ماک ...

باید بخورمممم بایددددد دیگه خسته شدم یا خودمو چاق میکنم یا میکشم

ینی فک میکنی شاید سرطان دارممم؟؟؟؟

خدا نکنه 

پر کاری تیروئید 

و من خودم کم کاری تیروئید دارم و چاقم 

دارو میدن درست میشی

کورتون چیه گامبو چیههه

کورتون امپوله 

ولی دکتر تجویز باید بکنه 

گامبو به کسی که چاقه میگن 

2706