2733
2734
عنوان

شب ادراری در کودک 7 ساله من...کمک

13856 بازدید | 12 پست
سلام دوستان
دختر من تا الان که 7 سالشه شب ادراری داره و هر کاری میکنم و هر دکتری می رم خوب نمیشم . البته کمی جنبه ارثی داره . خسته شدم دیگه از بس دشک شستم . الان هم پسرم به دنیا اومده . خیلی برام سخت شده . کمکی راهنمایی و یا دکتر خوب خاصی و یا هر طریق دیگه ای که میدونید بهم بگید. بدجور خستم کرده ...منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام
راضیه جون من جای شما بودم پوشکش می کردم .چون شوهر من این مشکل رو داره وراههای درمانی جواب نداده وشب ها شوهرمو خودم لاستیکیش می کنم وعوضش می کنم .به همین خاطر می ترسم بچه دار بشم چون شوهرم بهم گفته که درنسلشون این بیماری وجود داشته وارثیه . به هرحال ناامید نشین اول امیدتون به خداباشه دوم راههای درمانی وپوشک
من متاسفانه نمی تونم کمکی کنم ...دختر 3ساله ام هم دچار این مشکله...فقط یه راه حل برای کم کردن کار شستشو دارم...من از این محافظ تشکها گرفتم واسه روی تشکش..یه طرفش پارچه است و یه طرفش پلاستیک کشدار هم هست و....هیچی به تشک نفوذ نمی کنه...هرروز صبح تو ماشین می شورمش و تا شب هم خشک میشه.
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
2738