2726

بچم ۵۰ روزشه نا اروم همش گریه میکنه رفلاکسی هم هست البته زیاد بالا نمیاره بیشتر پنهانه داروهم میدم بهش تا کی این وضعیت ادامه داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مدلش این باشه بچه سختی باشه به اصطاح تا ۱ سالگی😊

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728

عزیزم امیدوار باش وازحرف بچه ها نترس😜

منم بچم کولیک شدید داشت ننو واقعا جواب داد و دکترش گفت سه ماهگیش خوب میشه..نزدیک سه ماهشه و واقعا خوب واروم شده شبها هم خوابش تنظیم شده باهم شبهارو کامل میخابیم.

بچه ها با هم فرق دارن پسر من کولیک شدید و رفلاکس بود الان یه سالشه هنوزم گاهی نفخ میشع 

مثل دیشب پدرمو درآورد تا خوابید نصف شب بیدار شد نق زد شیر دادنی یکم پاهاشو بالا گرفتم ببخشید گو....اونم چهار پنج یار یکم آروم شد با صدای سشوار آزوم میشد پسر من ولی از نه ماهگی به بعد یکم بهتر شده البته دندون درآوردنی سرویسمون میکنه هیچ دارویی پسر منو آروم نکرد دکتر زیاد بردیم فقط رو شکم بردار و راهش ببر یکم آروم میشه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
2706