1464
1411

بچم ۵۰ روزشه نا اروم همش گریه میکنه رفلاکسی هم هست البته زیاد بالا نمیاره بیشتر پنهانه داروهم میدم بهش تا کی این وضعیت ادامه داره

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

من شنیدم برا بچه هایی که خ ماآرومن و بد خوابن ننو خ جواب میده

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
1334

مادرشوهرم میگه همه این جیغ و ناارومی نوزاد از گوششه.وقتی اولین بار میبرین حموم سعی کنید توگوشش آب نره

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤🌹

عزیزم امیدوار باش وازحرف بچه ها نترس😜

منم بچم کولیک شدید داشت ننو واقعا جواب داد و دکترش گفت سه ماهگیش خوب میشه..نزدیک سه ماهشه و واقعا خوب واروم شده شبها هم خوابش تنظیم شده باهم شبهارو کامل میخابیم.

بچه ها با هم فرق دارن پسر من کولیک شدید و رفلاکس بود الان یه سالشه هنوزم گاهی نفخ میشع 

مثل دیشب پدرمو درآورد تا خوابید نصف شب بیدار شد نق زد شیر دادنی یکم پاهاشو بالا گرفتم ببخشید گو....اونم چهار پنج یار یکم آروم شد با صدای سشوار آزوم میشد پسر من ولی از نه ماهگی به بعد یکم بهتر شده البته دندون درآوردنی سرویسمون میکنه هیچ دارویی پسر منو آروم نکرد دکتر زیاد بردیم فقط رو شکم بردار و راهش ببر یکم آروم میشه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
1476