2726
عنوان

نظرسنجی اسم

350 بازدید | 60 پست

عزیزانم🌹

راستش همسن وسالان من والبته شایددوستان من کمتردرسایت های اجتناعی اندیاحتی می شناسنددرنت چیزی بخواهندسرچ می کنندیاعضوگروههای تلگرامی اند.

وقتی بهشون دوستان نظرشون رادرسایت درمورداسمامختلف می گویندگاهی می خواهندنظرات راجویاشوند...

ممکنه نظرتون راراجع به اسم

جانان: معشقوق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب نیستن عزیزم به نظرشما؟ من چون رشته ام الهیات بوده واشعارعرفانی جانان راخیلی بکارمی بردندتشویقش ...

خیلی خوبه قشنگه

هر کسی گوید سخن از عشق را، نتواند که دلی از تو بَرَد…دلبری از تو چنان دشوار است، که دلِ تب دار و یک بیمار می خواهـــد فقط!
خوب نیستن عزیزم به نظرشما؟ من چون رشته ام الهیات بوده واشعارعرفانی جانان راخیلی بکارمی بردندتشویقش ...

ببخشید چرا اینقدر کتابی حرف میزنید ؟؟

هر کسی گوید سخن از عشق را، نتواند که دلی از تو بَرَد…دلبری از تو چنان دشوار است، که دلِ تب دار و یک بیمار می خواهـــد فقط!
ببخشید چرا اینقدر کتابی حرف میزنید ؟؟

هرکسی یه گویشی داره دیگه عزیز

سالهادبیربودن فلسفه خوندن روی نوشتن خوندن وکلام آدم تاثیرداره

یکی کتابی یکی غیرکتابی. مهم اینه همه مهربان ومحترم باشیم وگرنه بعضی چیزهابرآیندمحیط زندگی آدم است.

ممنونم عزیزم درتاپیک شرکت کردید.

دوست دارم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
میشه عزیزم راجع به دلوان هم بگی بانوی مهربان معنی میده

من نمیپسندم گلم 

باز هم نظر خودتون مهمه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
جانان نذار صداش میزنن جانونی🍞

آخه عزیزدلم اینطوری هراسمی صدهامشابه داره اینطوری فکرنمی کنی؟

مثلااسم بعضی دوستانم مهدیس وعطیه و...است هرکدام یک چیزی می گویند.

امابه هرحال ممنونم ازنظرت

ممکنه بگی درمورددلوان یعنی بانوی مهربان چه نظری داری؟

2706