2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله میمونه عزیزم فقط تلقین فکر بد نکن

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2731
2738
اگه دوس دارین ب امضام رای بدین عشقا😘😘😘😘😍😍😍

لایک کردم تروخدا دعام کن اشتی کنه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
بله بدنیا میاد . ۴۰ هفته کامل. خیلی هم خوشگله. سالمه سالم. من حس ششمم بیسته ها👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻💋 ...

میشه به منم بگی آیاهمسرم باهام صادقه وراستشومیگه لطفا

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
بله بدنیا میاد . ۴۰ هفته کامل. خیلی هم خوشگله. سالمه سالم. من حس ششمم بیسته ها👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻💋 ...

عزیزم حست قویه میگی خاهرم بااین پسره ازدواج میکنه یانه؟چجور ادمیه 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ب نظرت من چ زمانی ازدواج میکنم؟ کارم چی میشه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706