2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر فرزانه چوبساز توی کانالشونم عکس میومای بزرگ که دراوردن گذاشتن

آره دکترش چوبسازه ولی الان کاناداس و تا دو ماه دیگه برنمیگرده اینم خونریزیش خیلی شدیده باید اورژانسی عمل شه

2738

سلام همشهری خواهرت خوب شد عمل کرد؟ منم خونریزی دارم ولی کیسته حالا باید برم وازینال ببینم مشکلم چیه؟ البته قبلا میوم داشتم کوچیک بود و مشکلی نداشتم الان راستش نگران شدم 

سلام همشهری خواهرت خوب شد عمل کرد؟ منم خونریزی دارم ولی کیسته حالا باید برم وازینال ببینم مشکلم چیه؟ ...

سلام عزیزم شکر خدا خوب شد  و هر سه ماه سونو میده

انشالله چیزی نیست مراقب خودت باش و پشت گوش ننداز

سلام عزیزم شکر خدا خوب شد  و هر سه ماه سونو میده انشالله چیزی نیست مراقب خودت باش و پشت گوش نن ...

مشکلشون چی بود دکتر نگفت چیه؟؟

ممنون فعلا شنبه هفته اینده باید برم سونو گرافی ببینم چمه البته الان خوبم ولی باید برم  

مشکلشون چی بود دکتر نگفت چیه؟؟ ممنون فعلا شنبه هفته اینده باید برم سونو گرافی ببینم چمه البته ال ...

یه میوم داشت به اندازه یک پرتقال که روی شریان بود همین باعث خونریزی شدید شده بود همه دکترا گفتن باید رخمش و دربیارن که دکتر خودش گفت عملش میکنم عمل شد  شکر خدا خوبه