2726
عنوان

چیکار میخوای بکنی با من؟

226 بازدید | 21 پست

آقا چیکار میخوای بکنی با من؟چمه؟چرا این چهلمت دارم دق میکنم؟دق برا کدومتون بکنم؟برای تن زیر سم اسب؟برای دست های بریده؟برای امیر شیرنخورده گلو پاره؟برای سه ساله بی خبر از مصیبت؟برای تازه داماد؟برای عمه؟

یا الله...یا الله...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونا که بنده صالح بودن و جاشون امنه....برا خودمون غصه بخور که زندگیام همش شده خطا و گناه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
خوشبحالت ... منکه دیگه حسو عشقی بهشون ندارم.. خیلی تو تنگنا قرار گرفتم خیییلی صداشون کردم جوابمو نمی ...

چی بگم که تا خرخره تو لجن رفتم ولی اینا ازم رو برنگردوندن....شک نکن بدتراز من که نبودی که بت نگاه نکنن

چی بگم که تا خرخره تو لجن رفتم ولی اینا ازم رو برنگردوندن....شک نکن بدتراز من که نبودی که بت نگاه نک ...

منکه دیگه کم کم داره امیدم نا امید میشه ..کل خانواده غصه دار هستیم بخاطر مشکلم😔

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
 منکه دیگه کم کم داره امیدم نا امید میشه ..کل خانواده غصه دار هستیم بخاطر مشکلم😔

به یه نقطه خاصی میرسی که با تمام وحود متوصل میشی و ازززززززززز همممممههههههه بنده ها ناامید میشی اونوفت میبینیشون....بی شک

به یه نقطه خاصی میرسی که با تمام وحود متوصل میشی و ازززززززززز همممممههههههه بنده ها ناامید میشی اون ...

میدونم چی میگی  ...الان چن وقته به این نقطه رسیدم ولی صددرصدش رو نمیدونم..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706