2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیییلی آدمای خوبین😊😊

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
2728

بعدشم بدوخوب همه جا هست بقول معروف هرجا آب هست گل هم هست

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
2738
همه جا خوب و بد داره عزیزم مردم اون طرفام خوب و بد دارن البته من از هیچکدومش بد نشنیدم اگه ترکن ک پ ...

جدی؟؟

آره ترکن😅

مگه ترکا رسم ندارن که عروس جهیزیه ی سنگین بده؟؟

بشدت خسیس و اب زیرکاه وخودشیرین وزبون باز میخوای بدبخت بشی بااسفراینی ازدواج کن فقط همشهری خودشون ...

آره من فامیلمون از خود  اسفراینه ولی روستاهای اطرافش بشدت آدمای خوبین باور کن آدم های زرنگی هستن ولی بدجنس نیستن

جدی؟؟ آره ترکن😅 مگه ترکا رسم ندارن که عروس جهیزیه ی سنگین بده؟؟

نه اسفراینیا اصلا رسم جهاز ندارن اطرافشم فقط در حد توانه

همه جا خوب و بد داره عزیزم مردم اون طرفام خوب و بد دارن البته من از هیچکدومش بد نشنیدم اگه ترکن ک پ ...

کی گفته دوماد ترک جهیزیه میخره؟ اتفاقا رسم دارن همه چیزو پدر دختر میخره همه چی ها.دوماد یه سوزنم نمیخره

2706