2733
2734

اگه میتونین پول بزارین روش و کرایه بدین‌چرا که نه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره فکر خوبیه

منم همین مشکل و دارم 4 نفریم و یه خونه 3 خواب لازم داریم ولی خونمون دو خواب هست😩

نیاز به سالن بزرگ هم ندارم

همسرم میگه بگردیم یه سه خواب متراژ پایین پیدا کنیم بخریم 

ولی فکر نکنم پیدا بشه😞😞

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اگه پول دارین خونتون رو بفروشین پولاتون رو سر جمع کنین شده یک محله پایین تر یه دوخواب بخرین .

یا اگه خونتون ویلائیه دوبلکس بسازین طبقه بالا دوتا خواب واسه بچه ها دربیارین . 

بری مستاجری بدترین فکره . ازون ور درگیر مستاجر ازین ور درگیر صاحبخونه . تا چشم روهم میذاری سر ماه و سرسال میاد

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …
2738

بهتره بزاری اجاره بری خونه بزرگتر.خونه من ۸۰متره دونفریم تک خوابه الان ک نی نی توراهی داریم واقعا منو فکر برداشته ک یه اتاق کمه بچه هم اتاق میخواد

عشق مامان و بابا تو راهه😍