2703
2553

اگه میتونین پول بزارین روش و کرایه بدین‌چرا که نه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آره فکر خوبیه

منم همین مشکل و دارم 4 نفریم و یه خونه 3 خواب لازم داریم ولی خونمون دو خواب هست😩

نیاز به سالن بزرگ هم ندارم

همسرم میگه بگردیم یه سه خواب متراژ پایین پیدا کنیم بخریم 

ولی فکر نکنم پیدا بشه😞😞

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اگه پول دارین خونتون رو بفروشین پولاتون رو سر جمع کنین شده یک محله پایین تر یه دوخواب بخرین .

یا اگه خونتون ویلائیه دوبلکس بسازین طبقه بالا دوتا خواب واسه بچه ها دربیارین . 

بری مستاجری بدترین فکره . ازون ور درگیر مستاجر ازین ور درگیر صاحبخونه . تا چشم روهم میذاری سر ماه و سرسال میاد

بدترین آدما اونایی هستن کهمیدونن روی چی حساسی و دقیقا همون کار را انجام میدن …
2714

بهتره بزاری اجاره بری خونه بزرگتر.خونه من ۸۰متره دونفریم تک خوابه الان ک نی نی توراهی داریم واقعا منو فکر برداشته ک یه اتاق کمه بچه هم اتاق میخواد

عشق مامان و بابا تو راهه😍