2733
2739
عنوان

لطفا توليد مثل نكنيد

1071 بازدید | 32 پست

پدر و مادر شدن مهم ترين شغل توي اين دنياست مهم ترين شغلي ك توش ازتون مدركي نميخوان مهترين شغلي ك قبلش هيچ كلاس فشرده اي براتون برگزار نميشه و چ راحت خيليا اين شغلو سرسري ميگيرن و اخرش ميگن نميدونم چرا بچم فلانه 

مهراب حیدری مدرس دوره های موفقیت و مهارت های شخصی

- لطفا تا اطلاع ثانوی تولید مثل نکنید اگر هنوز نمی توانید تا سبز شدن چراغ راهنمایی صبر کنید و برای رسیدن به ناکجای زندگی تان از ثانیه هایی که ممکن است باعث حادثه ای شوید نمی گذرید.

- لطفا تا اطلاع ثانویه تولید مثل نکنید اگر بعد از هر تصادف کوچک یا بزرگ به راننده مخاطب حمله می کنید.

- لطفا تولید مثل نکنید اگر نمی توانید بین خطوط رانندگی کنید. اگر نیمه های شب با بوق خداحافظی می کنیدو اگر از شانه خاکی جاده با گردو خاک خودتان را به اول ترافیک می رسانید و ترافیک را سنگین تر می کنید.

- از آوردن کسی مثل خودتان به این دنیا جلوگیری کنید اگر هنوز در پیاده رو پارک می کنید و کوچه های خلوت یک طرفه را با حماقت فراوان رانندگی می کنید و برای اتومبیل محق روبرو بوووق می زنید و منتظرید که کنار بکشد تا شما عبور کنید.

- ترمز تولید مثل تان را برای همیشه بکشید اگر قوطی آب میوه، پاکت سیگار، پوست میوه و... را از اتومبیل به بیرون پرت می کنید.

- لطفا هیچ وقت تولید مثل نکنید اگر با سرعت غیر مجاز در شهر یا جاده می رانید و یا اگر با لایی کشیدن در بزرگ راه باعث وحشت دیگران می شوید و امنیت دیگران را به خطر می اندازید و اگر اهمیتی برای خط عابر پیاده، رعایت حق تقدم، دور زدن ممنوع، ورود ممنوع و توقف ممنوع قایل نیستید.

- هیچ وقت به فکر تولید مثل نباشید و خودتان را تکثیر نکنید حتی اگر شهرداری دلسوز شهرتان برای صدها مرکز خرید پارکینک در نظر نگرفتهحتی اگر تابلوهای راهنمایی را بعد از تقاطع نصب کرده باشند حتی اگر پدر و مادرتان به شما اولین درس های زندگی را نیاموخته باشند و اگر در مدرسه به جای چندین ساعت زبان، عربی و ریاضی ساده ترین اصول زندگی و احترام به «انسان» را به تو نیاموخته اندو تو نمی توانی مثل انسان زندگی کنی.

- بهتر است از تولید موجودی مثل خودت حذر کنی شاید ایران رو به افول نسل بهتری و با فرهنگ تری را تجربه کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مطلب خوبیه ولی همه انسان ها نقاط ضعف و قوت دارن اگه اینگونه باشه هیچکس نباید بچه دار بشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

کی گفته مدرک نمیخان کلاس فشرده نداره کلی مدرک میگیرن موقع عقد کلاسم میزارن فشرده تولید مثلم نکنن که میپوکن نه تفریحی نه چیزی   

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را

من يه چيزي ميخوام اينجا بگم

ترو خدا براي ارضا حس مادري يا اينكه بچه دوست دارين بچه دار نشيد

اگه براي اينكه شوهرتون بده ميخواين خوب شه بچه دار نشين

اگه اخلاق خوب ندارين حوصله ندارين روش تربيتي درست ندارين مشكل مالي دارين ... بچه دار نشيد

داريد به بچرو بدون خواست خودش به دنيا مياريد كاري نكنيد فردا روزي ارزو مرگ كنه و بگه اي كاش هيچ وقت به دنيا نميومدم

يه سوْال اَز خودتون دارم الان اگه اَز شما بپرسم دوست داشتي به دنيا ميومدي يا نَه چي جواب ميدين

اَز پرورشگاه بخواين بچه بيارين كلي سخت گيري حس اما اگه يه زوج بخوان بچه دار شن به هيچ كدوم اَز اين شرايطم حتي فكرم نميكنن

متاسفانه نظارتيم كه وجود نداره

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ما یه بچه خیلی عالیم تربیت کنیم بالاخره وارد اجتماع میشه و تو اجتماع با هزاران نفر برخورد و معاشرت داره که میتونه رفتار و کردار اونارو الگو برداری کنه هیچکس کامل نیست

اینجوری باشه فقط معصومین باید بچه دار بشن...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706